Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod / Historie / Přehled činovníků střediska (1990 - 2009)

Přehled činovníků střediska (1990 - 2009)

 

Přehled činovníků střediska

 

  • Vůdci střediska:

  • 1990 - 1998 JUDr. Miroslav Kolář-Ferina

  • 1998 - 2002 Břetislav Kelnar-Grizzly

  • 2002 - 2006 Petr Zirps-Zip

  • 2006 - Václav Dobrozemský-Vaša

  • Zástupci vůdce střediska:

  • 1990 - 1995 Josef Palacký-Akela (pro chlapecký kmen)

  • 1990 - 1995 Božena Pokludová (pro dívčí kmen)

  • 1990 - 1995 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě (pro kmen oldskautů)

  • 1995 Jitka Krumpochová-Blesk (1. zástupce)

  • 1995 Josef Palacký-Akela (2. zástupce)

  • 1995 - 1998 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě

  • 1998 - 2002 Petr Zirps-Zip

  • 2002 - 2006 Jolana Macháčková

  • 2006 - Ing. Lenka Urbanová

  • Výchovní zpravodajové chlapeckého kmene:

  • 1990 - 1995 Josef Palacký-Akela

  • 1995 - 1998 Bedřich Ordáň-Safír

  • 1998 - 1999 Zdeněk Stanislav-Robin

  • 1999 - 2002 Petr Zirps-Zip

  • 2002 - 2006 neobsazeno

  • 2006 - 2008 Václav Dobrozemský-Vaša

  • 2008 - Tomáš Šrom

  • Výchovné zpravodajky dívčího kmene:

  • 1990 - 1993 Božena Pokludová

  • 1993 - 1998 Jitka Krumpochová-Blesk

  • 1998 - 1999 Ing. Veronika Bučová

  • 1999 - 2002 Veronika Chovancová

  • 2002 - 2006 neobsazeno

  • 2006 - 2008 Ing. Lenka Urbanová

  • 2008 - Alena Svobodová-Ješi

  • Zpravodajové OS:

  • 1990 - 1998 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě

  • 1998 - 1999 Stanislav Šuba-Bobr

  • 1999 - 2001 Petr Geryk-Indián

  • Tajemníci střediska:

  • 1990 - 1993 Bedřich Ordáň-Safír

  • 1993 - 1995 Ivan Polcer-Red

  • 1995 - 1998 Bedřich Ordáň-Safír

  • 1998 - 2004 JUDr. Miroslav Kolář-Ferina

  • 2004 - 2006 neobsazeno

  • 2006 Václav Dobrozemský-Vaša

  • 2006 - Mgr. Lucie Janyšková

  • Hospodáři střediska:

  • 1990 - 1993 Marie Ordáňová

  • 1993 - 2000 Jarmila Žitníková

  • 2000 - 2001 Lenka Tošnerová

  • 2001 - 2007 Ing. Jiří Glogar

  • 2007 - Mgr. Lucie Janyšková

  • Zdravotníci střediska:

  • 1990 MUDr. Milan Vacek-Šaman

  • 1990 - 1993 MUDr. Milan Pukovec

  • 1993 - 2001 MUDr. Hana Graňáková

  • 2001 - 2006 neobsazeno

  • 2006 - 2008 Mgr. Lucie Janyšková

  • 2008 - Veronika Škarková

 

  • Správci skautského domu:

  • 2002 - 2005 Petr Geryk-Indián

  • 2006 - 2007 Mgr. Zdeněk Stanislav-Robin

  • 2007 - 2008 Martin Škarka

  • 2008 - Jiří Petřek-Jorge

 

  • Správci základny Dolní Bečva:

  • 2001 - 2009 Mgr. Břetislav Kelnar-Grizzly

  • 2009 - Aleš Brus-Manis

 

  • Předsedové revizní komise střediska:

  • 1990 - 1998 MUDr. Arnošt Gerla-Dochtor

  • 1998 - 2006 Ing. Jiří Hutyra

  • 2006 - 2008 Roman Klumpler

  • 2008 - Mgr. Olga Tichá-Ťuťu

  • Členové revizní komise střediska:

  • 1993 - 1998 Ing. Jiří Hutyra

  • 1993 - 1995 Stanislav Šuba-Bobr

  • 1995 - 1998 Jaroslav Nelic-Orlík

  • 1998 - 2001 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě

  • 1998 - 2001 Marie Ordáňová

  • 1998 - 2001 Zdeněk Quitt-Bublina

  • 1998 - 2001 Vladimír Pitr-Uran

  • 2001 - 2006 Šárka Kočnarová/Škarková

  • 2001 - 2006 Zuzana Tihelková

  • 2004 - 2006 Roman Klumpler

  • 2006 - 2008 Mgr. Olga Tichá

  • 2006 - 2008 Mgr. Zdeněk Stanislav-Robin

  • 2008 - Olga Petrová-Olí

  • 2008 - Kristýna Kostková-Kris

  • 2008 - Antonín Dorazil

  • Vůdci 1. chlapeckého oddílu:

  • 1990 - 1995 Josef Palacký-Akela

  • 1995 - 1997 Břetislav Kelnar-Grizzly

  • 1997 - 2006 Mgr. Zdeněk Stanislav-Robin

  • 2006 - Veronika Škarková

  • Vůdci 2. chlapeckého oddílu:

  • 1990 Michal Bartošík

  • 1990 - 1995 JUDr. Miroslav Kolář-Ferina (předtím 5. chlapecký oddíl)

  • 1995 - 1997 Aleš Brus-Máňa

  • 1997 - Petr Geryk-Indián

  • Vůdci 3. chlapeckého oddílu:

  • 1990 - 1995 Ing. Jiří Hutyra

  • 1995 - 1999 Josef Horák

  • 1999 - 2002 Petr Zirps-Zip

  • 2002 - 2004 Ing. Zdeněk Jašek

  • 2004 - 2006 Petr Novobilský

  • 2006 - 2007 Martin Škarka

  • Vůdci 4. chlapeckého oddílu:

  • 1990 - 1998 Bedřich Ordáň-Safír

  • Vůdkyně 1. dívčího oddílu:

  • 1990 - 1995 Soňa Pukovcová

  • 1995 - 1998 Kateřina Hradilová

  • 1998 - 2000 Veronika Chovancová

  • 2000 - 2003 Tereza Pokludová-Srnka

  • 2003 - 2006 Bc. Lenka Urbanová

  • 2006 - Kristýna Kostková-Kris

  • Vůdkyně 3. dívčího oddílu:

  • 1990 - 1995 Marie Glogarová

  • 1995 - 1998 Ing. Veronika Bučová

  • 1998 - 2006 Šárka Kočnarová/Škarková

  • 2006 - 2007 Marcela Zirpsová

 

  • Vůdce 3. oddílu:

  • 2007 - Martin Škarka

  • Vůdkyně 7. dívčího oddílu:

  • 2006 - 2007 Jolana Macháčková

  • Vůdci 1. oddílu Suchdol nad Odrou: (chlapecký)

  • 1990 - Daniel Říčan

  • Vůdkyně 1. oddílu Suchdol nad Odrou: (dívčí)

  • Noemi Říčanová

  • 1999- 2000 Jana Janoušková

  • Vůdci 1. oddílu Suchdol nad Odrou: (koedukovaný)

  • 2000 - 2002 David Hirka

  • 2002 - 2008 Mgr. Břetislav Kelnar-Grizzly

  • 2008 - Zuzana Novotná-Trawča

  • Vůdci 3. oddílu Jeseník nad Odrou-Hůrka:

  • 1990 - 2006 Jaroslav Glogar-Akela

  • 2006 - Bc. Petr Dorazil



Akce dokumentů

« duben 2018 »
duben
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
NASI SPONZORI

logo Mesto NJ Logo_msmt

  Logo_msk

Půjčovna outdoor vybavení:

Logo_PujcovnaZip

  logo Jesenik   logo Suchdol n O

Jesenik, Suchdol n.O.