Přehled činovníků střediska (1990-2007)
- Vůdci střediska:
- 1990 - 1998 JUDr. Miroslav Kolář-Ferina
- 1998 - 2002 Břetislav Kelnar-Grizzly
- 2002 - 2006 Petr Zirps-Zip
- 2006 - Václav Dobrozemský-Vaša
- Zástupci vůdce střediska:
- 1990 - 1995 Josef Palacký-Akela (pro CHK)
- 1990 - 1995 Božena Pokludová (pro DK)
- 1990 - 1995 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě (pro OS)
- 1995 Jitka Krumpochová-Blesk (1. zástupce)
- 1995 Josef Palacký-Akela (2. zástupce)
- 1995 - 1998 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě
- 1998 - 2002 Petr Zirps-Zip
- 2002 - 2006 Jolana Macháčková
- 2006 - Bc. Lenka Urbanová
- Výchovní zpravodajové chlapeckého kmene:
- 1990 - 1995 Josef Palacký-Akela
- 1995 - 1998 Bedřich Ordáň-Safír
- 1998 - 1999 Zdeněk Stanislav-Robin
- 1999 - 2002 Petr Zirps-Zip
- 2002 - 2006 neobsazeno
- 2006 - Václav Dobrozemský-Vaša
- Výchovné zpravodajky dívčího kmene:
- 1990 - 1993 Božena Pokludová
- 1993 - 1998 Jitka Krumpochová-Blesk
- 1998 - 1999 Ing. Veronika Bučová
- 1999 - 2002 Veronika Chovancová
- 2002 - 2006 neobsazeno
- 2006 - Bc. Lenka Urbanová
- Zpravodajové OS:
- 1990 - 1998 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě
- 1998 - 1999 Stanislav Šuba-Bobr
- 1999 - 2001 Petr Geryk-Indián
- Tajemníci střediska:
- 1990 - 1993 Bedřich Ordáň-Safír
- 1993 - 1995 Ivan Polcer-Red
- 1995 - 1998 Bedřich Ordáň-Safír
- 1998 - 2004 JUDr. Miroslav Kolář-Ferina
- 2004 - 2006 neobsazeno
- 2006 Václav Dobrozemský-Vaša
- 2006 - PharmMgr. Lucie Janyšková
- Hospodáři střediska:
- 1990 - 1993 Marie Ordáňová
- 1993 - 2000 Jarmila Žitníková
- 2000 - 2001 Lenka Tošnerová
- 2001 - 2007 Ing. Jiří Glogar
- Zdravotníci střediska:
- 1990 MUDr. Milan Vacek-Šaman
- 1990 - 1993 MUDr. Milan Pukovec
- 1993 - 2001 MUDr. Hana Graňáková
- 2001 - 2006 neobsazeno
- 2006 - PharmMgr. Lucie Janyšková
- Předsedové revizní komise střediska:
- 1990 - 1998 MUDr. Gerla- Dochtor, Arnošt
- 1998 - 2006 Ing. Jiří Hutyra
- 2006 - Roman Klumpler
- Členové revizní komise střediska:
- 1993 - 1998 Ing. Jiří Hutyra
- 1993 - 1995 Stanislav Šuba-Bobr
- 1995 - 1998 Jaroslav Nelic-Orlík
- 1998 - 2001 RNDr. Jaroslav Pecha-Kotě
- 1998 - 2001 Marie Ordáňová
- 1998 - 2001 Zdeněk Quitt-Bublina
- 1998 - 2001 Vladimír Pitr-Uran
- 2001 - 2006 Šárka Kočnarová/Škarková
- 2001 - 2006 Zuzana Tihelková
- 2004 - 2006 Roman Klumpler
- 2006 - Bc. Olga Tichá
- 2006 - Mgr. Zdeněk Stanislav-Robin
- Vůdci 1. chlapeckého oddílu:
- 1990 - 1995 Josef Palacký-Akela
- 1995 - 1997 Břetislav Kelnar-Grizzly
- 1997 - 2006 Mgr. Zdeněk Stanislav-Robin
- 2006 - Veronika Šrámková
- Vůdci 2. chlapeckého oddílu:
- 1990 Michal Bartošík
- 1990 - 1995 JUDr. Miroslav Kolář-Ferina (předtím 5. chlapecký oddíl)
- 1995 - 1997 Aleš Brus-Máňa
- 1997 - Petr Geryk-Indián
- Vůdci 3. chlapeckého oddílu:
- 1990 - 1995 Ing. Jiří Hutyra
- 1995 - 1999 Josef Horák
- 1999 - 2002 Petr Zirps-Zip
- 2002 - 2004 Ing. Zdeněk Jašek
- 2004 - 2006 Petr Novobilský
- 2006 - Martin Škarka
- Vůdci 4. chlapeckého oddílu:
- 1990 - 1998 Bedřich Ordáň-Safír
- Vůdkyně 1. dívčího oddílu:
- 1990 - 1995 Soňa Pukovcová
- 1995 - 1998 Kateřina Hradilová
- 1998 - 2000 Veronika Chovancová
- 2000 - 2003 Tereza Pokludová-Srnka
- 2003 - 2006 Bc. Lenka Urbanová
- 2006 - Kristýna Kostková-Kris
- Vůdkyně 3. dívčího oddílu:
- 1990 - 1995 Marie Glogarová
- 1995 - 1998 Ing. Veronika Bučová
- 1998 - 2006 Šárka Kočnarová/Škarková
- 2006 - Marcela Zirpsová
- Vůdkyně 7. dívčího oddílu:
- 2006 - 2007 Jolana Macháčková
- Vůdci 1. oddílu Suchdol nad Odrou: (chlapecký)
- 1990 - Daniel Říčan
- Vůdkyně 1. oddílu Suchdol nad Odrou: (dívčí)
- Noemi Říčanová
- 1999- 2000 Jana Janoušková
- Vůdci 1. oddílu Suchdol nad Odrou: (koedukovaný)
- 2000 - 2002 David Hirka
- 2002 - Mgr. Břetislav Kelnar-Grizzly
- Vůdci 3. oddílu Jeseník nad Odrou-Hůrka:
- 1990 - 2006 Jaroslav Glogar-Akela
- 2006 - Petr Dorazil
Akce dokumentů